Plastové karty a čipové karty

Do našej ponuky sme už dávnejšie zaradili aj plastové karty. Dajú sa skvelo použiť ako klubové či zákaznícke karty. Všetky môžu byť rovnaké alebo ich personalizujeme napríklad čiarovými kódmi.

Karty sú vyrobené z PVC, sú štandardného rozmeru – ako kreditná karta, sú laminované – majú ochrannú fóliu, ponúkajú dostatočnú odolnosť a životnosť (niekoľko rokov). Samozrejme sú aj iné možnosti, ako splniť náročnejšie požiadavky.

Karty dodávame výhradne s našou grafikou, resp. sa môžme pri „veľkých“ nákladoch dohodnúť inak.

PVC karty je možné:

  • potlačiť plnofarebne obojstranne (4+4)
  • vytvoriť na podkladových metalických kartách: zlatá, strieborná
  • personalizovať: podpisové pole, čiarový kód, magnetická páska, čip, fotografia
  • vyčačkať: embossing (vystúpené písmenka), hologram, diera na špendlík, špendlík na upevnenie

Samozrejme pre Vás vytvoríme fajný grafický návrh, aby ste boli na svoje kartičky náležite hrdí!

Vytvorenie grafického návrhu sa časovo pohybuje od 4 do 16 hodín práce (teoreticky aj viac), všetko v závislosti od toho, koľko s tým bude práce, ako kvalitné a v akej forme  nám dodáte podklady atď. Tieto detaily nám uveďte do dopytu.

Radi Vám vysvetlíme, ako to s kartami a najmä s čiarovými kódmi funguje, odporučíme technické riešenie, resp. ho sami dodáme a nastavíme. Tiež Vám poradíme, ako sa vyvarovať zbytočných chýb. Žiaden strach, výsledok je supiš!

Pozrite si naše najnovšie referencie v sekcii Plastové karty a čipové karty:
Kľúčové slová: zákaznícke karty, plastové karty, platobné karty, platobná karta, pvc karty, čipové karty, čiarový kód, permanentka, pernamentka, kreditná karta, plastové kartičky, klubová karta, klubové karty